Pwodwi nou yo

Fib optik kab

Fib optik kab, ki rele tou kab fib optik se yon asanble ki itilize pou transfere enfòmasyon atravè pulsasyon limyè. Fib optik kab yo konstwi soti nan youn oswa plis fib fib optik, ranfòse ak pwoteje ak materyèl espesyal yo gen bon pwopriyete fizik pandan konstriksyon liy telekominikasyon yo.

Fib optik se yon teknoloji ki pèmèt limyè vwayaje ansanm tib an vè mens. Tib an vè yo gen dyamèt espesyal, anjeneral 9/125 pou koneksyon mòd sèl. Fib ki te pwodwi pa diferan teknoloji garanti endike koube reyon nan tib nan estanda G652D, G657 A1, G657 A2. Nwayo fib yo ankre pa diferan koulè, ki fè koneksyon an fasil pandan nwayo kab episur.

Jera gen divès kalite câbles ki depann sou zòn aplikasyon an, tankou:
1) Main liy fib optik kab
2) FTTH gout fib optik kab
3) andedan kay la distribisyon fib optik kab
4) kanal fib optik kab
Diferan kalite kab fèt nan konpozan diferan epi yo itilize pou aplikasyon diferan. Gen kèk aplikasyon pou mande prèv dlo, gwo fòs mekanik, rezistan UV epi nou ranfòse kèk materyèl (fil Steel, RFP, fil aramid, jele, tib PVC elatriye) nan kab amelyore pèfòmans li yo.

Jera avèk siksè entegre yon solisyon kab fib optik pou konstriksyon rezo GPON, FTTx, FTTH. Kab optik nou yo kapab aplike sou bouk santral oswa wout dènye kilomèt pou bilding endistriyèl, tren ak transpò wout, bilding endistriyèl, sant dat ak ect.

Kab nou yo te verifye nan laboratwa faktori a oswa laboratwa 3yèm pati, enspeksyon oswa tès ki gen ladan pèt ensèsyon ak retou pèt tès, tès fòs rupture, tanperati ak imidite tès monte bisiklèt, tès UV aje ak elatriye ki selon nòm yo nan IEC-60794, RoHS ak CE.

Jera ofri tout ki gen rapò ak pasif rezo distribisyon Pwodwi pou Telefòn tankou: fib optik kab kranpon, fib optik kòd pacth, fib optik fèmen jonksyon, bwat revokasyon fib optik ak elatriye.

Souple ou lib pou kontakte nou pou enfòmasyon nan lavni!